Banner
Tisk
PDF

Silvestr FREEDOM NIGHT 2014

klub PM, Trojická 10, Praha 2, start 20h

Potvrďte svoji účast zde: https://www.facebook.com/events/380144122117884/


Milé dámy,
ať chceme nebo ne, blíží se další svátky, rodinné sešlosti a obdarovávání pod ozdobeným stromkem. Pokud všechnu tuhle strojenou lásku, troje nový ponožky, kila cukroví a pohádky v bedně přežijete, máme pro vás nabídku, jak to oslavit.

Na Ježocha se nespoléhejte a pořiďte si bezva dárek do roku novýho roku samy! Doražte na SILVESTRA do PMka (protože i když si s partou kámošů domlouváte kalbu na chatě, stejně se na to na poslední chvíli všichni vykašlou, stejně jako loni).

Nejenom, že to bude velká párty, kde bude hrát DJ Henriette a Sunface, navíc ale budou během noci za nemístných komentářů sester Blažkových probíhat soutěže o ceny a hlavně losování tomboly, jejíž hlavní cenou bude SKÚTR YUKI 50 RACE. Ne model, ne plakát, ne hračka. Normální skútr na silnici, s nutností řidičáku a nula promile. A co chcete víc?;)

Vstup: 150Kč (do 15.12. možnost objednat v předprodeji na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript za 100Kč)
Tombola: 20kč/lístek (vstupenky jsou též slosovatelné) Speciální drinky v akci.
Happy hour do 23:00!
 
=======================================
 
Confirm that you're attending HERE: https://www.facebook.com/events/380144122117884/


Dear ladies,
whether you like it or not, the holidays, family sessions and gifts under the decorated tree, that's all coming soon. And if you survive all that love, three pairs of new socks, kilos of sweets and fairytales on TV, we have a suggestion for you where to celebrate that.

Don't rely on Santa and get a perfect present yourselves! Come to p.m. club on the New Year's Eve! Because even though you are planning on going for a holiday to the mountains with your friends, they will all cancel it last-minute as always.

Not only is it going to be a huge party with DJs Henriette and Sunface, but you will also have a chance to win the YUKI 50 RACE in all-night's tombola. The whole evening will be hosted by the twins Tezy and Bazy. What else would you need?!

Entry: 150 Kč (you can pre-order till 15.12. at Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript for 100Kč)
Tombola: 20Kč/ticket
Special drinks. Happy hour till 23:00!
 
255 praha silvestr 638x300
 

 

Anketa

Anketa

Anketa

hlasujte zde

Diary

Diary

Diary

Aktuální hraní

Galerie

Galerie

Galerie

Foto & Video

Odkazy

Odkazy

Odkazy

Zajímavé linky

Kontakt

Kontakt

Kontakt

Kontaktní formulář