Banner
Tisk
PDF

MISS FREEDOM NIGHT 2014 - Finálový večer

klub PM, Trojická 10, Praha 2, start 20h

Potvrďte svoji účast zde: https://www.facebook.com/events/705143852852307/

Ženy a jejich ženy, ani se nám nechce věřit, že už je to zase rok! Po dlouhosáhlých výběrových kolech je tady konečně finálový večer dalšího ročníku Miss Freedom Night! Soutěž, ve které účastnice prokáží odvahu, šarm, charisma i fyzickou krásu, důvtip a smysl pro improvizaci, se bude konat, jak jinak než v PM klubu. Večerem plným ženské krásy a dobré hudby budou provádět Blažkovky, za DJ pultem budou k vidění Henriette a MeeVee.

Mimo soutěžní disciplíny se můžete těšit na profesionální módní přehlídku trenýrek od jednoho ze sponzorů - Trenýrkárna.cz. Tak uvidíme, jestli to na podiu bude slušet víc našim miskám, a nebo profesionálním modelkám!

A na co se mohou těšit soutěžící? Odměny v podobě hodnotných cen od našich sponzorů Cremesso, Police, Rainbow Shop, Think food, Calvin Klein a další. Ostatní návštěvníci samozřejmě na drinky v akci a volbu Miss Sympatie! Vstupné na zábavu až do časných hodin: 150Kč!

Kdo si tentokrát nasadí na hlavu korunku pro nejkrásnější lesbu?=======================================

Confirm that you're attending HERE: https://www.facebook.com/events/705143852852307/

Women and their wives, we can not believe it has already been another year! After long audition rounds the final evening of Miss Freedom Night is coming again! Competition in which girls have to show their bravery, grace, charisma and physical beauty, esprit and ability to improvize will be taking place in PM club as always. The evening full of female beauty and good music will be hosted by your favourite twin sisters and music will be played by DJs Henriette and MeeVee.

And what do we have prepared for our competitors? Prizes from our sponsors such as Cremesso, Police, Rainbow Shop, Think food, Calvin Klein and more. Other visitors can expect special drinks and also the election of Miss Sympathy. Entry to the neverending joy: 150 CZK

Who is going to become the most beautiful lesbian for the next year?

alt

Anketa

Anketa

Anketa

hlasujte zde

Diary

Diary

Diary

Aktuální hraní

Galerie

Galerie

Galerie

Foto & Video

Odkazy

Odkazy

Odkazy

Zajímavé linky

Kontakt

Kontakt

Kontakt

Kontaktní formulář