Banner
Tisk
PDF

Narozeninová Freedom Night s Čoko voko - Praha

klub PM, Trojická 10, Praha 2, start 20h

Potvrďte svoji účast zde: https://www.facebook.com/events/1451237691813208/

Pamatujete si ještě na svojí první Freedomku? Co bylo za téma, koho jste sbalily, co jste pily a v kolik jste šly domů?
Už je to DESET let, co světlo pražskýho světa spatřila párty, který zůstáváte pořád věrný. A protože jsme za to vděčný, hodláme to s vámi oslavit ve velkém stylu - vyslyšely jsme hlasy z ankety, která mezi vámi posledních několik týdnů koluje, a přizvaly jsme si k tomu jedinečné a nenahraditelné holky z Čoko Voko!
Jejich koncert jakožto dárek pro vás proběhne samozřejmě v PMku. Těšit se můžete na ostřílenou dvojici DJs Henriette a MeeVee, za mikrofonem se (naštěstí bez zpěvu) ukážou T&B Blažkovy. Chybět nebude ani plánovaný obchůdek s "firemním" drobným zbožím Freedom Night, jako jsou přívěšky, náramky, trička nebo tašky přes rameno.
Vstup: 150,-

**************

19.9.2014 - BDAY FREEDOM NIGHT
PM club - Trojická 10, Prague 2

Confirm that you're attending HERE: https://www.facebook.com/events/1451237691813208/

Do you still remember your very first Freedom Night? What the topic was, what you were wearing, what time you went home? It's been 10 years since the party you still are faithfull to first reached the light of Prague sun. And because we are really gratefull we are going to celebrate it with you really big this time! We've heard your voting voices in the poll you could've filled on out page in last few weeks and therefore we've asked the one and only girls Čoko Voko to join us on that special night!
Their concert as a present for you will be in PM club of course. You can also look forward to the experienced duo of DJs Henriette and MeeVee, the mics will be used (not for singing) by Tezy and Bazy. A little shop with Freedom Night stuff such as wristbands, bags or T-shirts will not be missing, too!
Entry: 150 CZK

 

 

264 cokovoko 638x300

Anketa

Anketa

Anketa

hlasujte zde

Diary

Diary

Diary

Aktuální hraní

Galerie

Galerie

Galerie

Foto & Video

Odkazy

Odkazy

Odkazy

Zajímavé linky

Kontakt

Kontakt

Kontakt

Kontaktní formulář