Banner
Tisk
PDF

MISS FREEDOM NIGHT 2015 - Přihlášky

Odkaz na událost na facebooku: https://www.facebook.com/events/1559627244255609/

Rok vlády poslední Miss FN Míši se pomalu, ale jistě chýlí ke konci a korunka se už třese na novou majitelku. Ty z vás, které by se chtěly do nelítostného boje krásy a sympatií zapojit, mohou krátké info o sobě a fotku zasílat na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript až do 15.2..
Pokud ale patříte spíš k těm, co rády chodí "na kukačku", poznamenejte si někam tučným písmem pátek 20.3., kdy vypukne další ročník soutěže o nejkrásnější lesbu!

Pro samotné soutěžící je připraveno nejen několik soutěžních disciplín, ale samozřejmě i řada hodnotných cen od sponzorů, které budeme postupně odtajňovat.

Pro inspiraci video z minulého ročníku zde: https://www.youtube.com/watch?v=OYocp6dJAKc


20/3/2015 Miss Freedom Night 2015 - Finálový večer


=============================================

The year of last year's beauty queen Míša is coming to an end and the crown is already looking forward to a new girl. Those who want to fight for it can send us short info about themselves and a picture to Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , the deadline os 15th of February.

If you are one of those who just enjoy watching, write it down to your calendar: it will be Friday 20th of March when the fight begins in PM club!

There will be many disciplines ready for the girls competing and also many interesting prizes from our sponsors, which will be shared with you soon via our FB.

Final evening: 20/3/2015 - Miss Freedom Night 2015

 

miss15 b web

Anketa

Anketa

Anketa

hlasujte zde

Diary

Diary

Diary

Aktuální hraní

Galerie

Galerie

Galerie

Foto & Video

Odkazy

Odkazy

Odkazy

Zajímavé linky

Kontakt

Kontakt

Kontakt

Kontaktní formulář